Hakkımızda

WAGONN, geçmişi ve gelecekte nerede olacak ?

Hakkımızda

Firmamız resmi olarak 2018 yılında faaliyetlere başlamış yazılım ve tasarım alanlarında profesyonel bir şekilde hizmet vermek için kurulmuştur. Firmamızda birçok yazılım ve tasarım alanlarında hizmetler vermektedir.

Tasarım alanında birçok müşterimize kullanıcı arayüz tasarımları sağladık. Profesyonel bir şekilde kullanıcı arayüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarımı ile firmanızın marka değerini yükseltiyoruz. Müşterileriniz ve ziyaretçileriniz için sitenizin imajını yüksek tutarak markanıza değer katmanıza yardımcı olmaktayız.

Yazılım alanında firmamız kendini hergün geliştirerek daima müşterilerimize yeni nesil yazılım çözümleri sunmaya devam etmektedir. Firmamız mobil uygulama geliştirme ve web yazılım hizmetleri vermektedir. Birçok CMS projesine imza atan firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru çalışarak gerekli altyapıları sağlayarak hizmet sunmaktadır.

Firmamız global pazarda da yer almaktadır. Birçok yazılım markası için ilave olarak yazılıma özellikler kazandırarak müşteri deneyimini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanı sıra global pazarda yer alan firmamız yazılım ve tasarım alanında da hizmet vermektedir.