+ WHMCS için geliştirilmiş Ligter premium şablon
Son Güncelleme: Ligter v1.04, 28.04.2020 - 16:03 tarihinde yayınlandı.

LIGTER WHMCS
PREMIUM TEMPLATE

  • WHMCS 7.8 ve üstü Desteği
  • 14 Adet Özelleştirilmiş Sayfa
  • Çoklu Dil Desteği
  • Özelleştirilmiş Sipariş Formu
  • Özelleştirilmiş Müşteri Paneli
  • Fontawesome 5 ve WAGONN icon seti
  • Destek Seviyesi: Başlangıç
  • Dil dosyası ile hızlı düzenleme!

LIGTER WHMCS Şablonu yeni nesil standartlarda tamamen özel olarak tasarlanmış sipariş formu ve müşteri paneli ile müşterilerinize kolay ve hızlı kullanım deneyim sunuyor. Bunun yanı sıra özel olarak tasarlanmış ürün sayfaları ile hızlı bir şekilde ürünleri görüntüleyebilirler ve ürünün detaylarını bildirebilirsiniz.

500.00 TRY
Tek Seferlik Ödeme

Hızlı bir şekilde alan adı sorgulatın!

Kolay ve hızlı müşteri deneyimine devam ediyoruz, anasayfa üzerinde alan adı kampanyalarınızı duyurabilir ve hızlı bir şekilde alan adı sorgulatmaya ne dersiniz ?

Ligter WHMCS temasının anasayfa üzerindeki alan adı sorgulama alanı
Ligter WHMCS temasının alan adı sorgulama sayfa görünümü

Alan adını daha detaylı sorgulayalım!

Müşterileriniz yeni bir alan adı sorgulamak için çile çekmesine gerek yok. Hemen sayfaya girerken karşısında yer alan alan adı sorgulama kısmından alan adlarını sorgulayabilirler ve aynı zamanda önerilen alan adlarınıda görebilirler. Diğer alan adı işlemleri için hızlı bağlantılar ile geçiş yapmasını sağlar.

Alan adı fiyatlarını filtreletin!

10'dan fazla alan adı uzantısı satışı gerçekleştiriyorsanız alan adı uzantılarını sayfalayarak sayfanın uzamasını engelleyen veri tablolama ile sağ üstteki arama kısmından ise alan adı uzantılarını arayarak hızlı bir şekilde alan adı fiyatlarını görüntülenebilir.

Ligter WHMCS temasının alan adı sayfası üzerindeki fiyat tablosu
Ligter WHMCS temasının Linux Web Hosting sayfa görünümü

Linux Web Hosting!

Paketlerin tamamında kullanılan yazı tipi simgeleri ile hızlı yüklenme ve büyük/küçük ekranda bozulmalara son verin. Son kullanıcıların anladıkları düzeyde kullanılan simgeler ile ürün paketinizin detaylarını hızlıca gösterin.

Kurumsal Web Hosting!

Birçok alanda hizmet veren firmalar için hazırlanmış bir diğer sayfa, bu sayfa da benzer paket tasarımı ile birlikte sayfa başlıklarının renklendirilerek müşterinin farklı sayfa da karşılandığını belirtmenize yardımcı olur.

Ligter WHMCS temasının kurumsal web hosting sayfası görünümü
Ligter WHMCS temasının ürünler sayfasındaki teknik veriler görünümü

Müşteriniz teknik bilgi mi istiyor ?

Müşterileriniz ürünler ile alakalı teknik bilgiler görüntülemek istiyorsa ve fazlasını yapmamanız için hiçbir engel yok. Tamamen mobil uyumlu tablo ile teknik veri isteyen müşterilerinize teknik verilerin tamamını paylaşın.

Özelleştirilmiş Müşteri Paneli!

Tamamen yenilenmiş ve tüm sayfaları tekrardan kodlanmış bir müşteri paneli ile tanışın. Müşterileriniz bu kolay kullanımı çok sevecek ve sizlerde hayran kalacaksınız.

Ligter WHMCS temasının müşteri paneli sayfası görünümü

Tamamen Mobil Uyumlu!

Ligter WHMCS Şablonu tamamen en dar ekrandan hesaplanarak mobil uyumlu olarak kodlanmış bir WHMCS şablonu olup, tamamen kullanıcı deneyimini geliştirmek üzere ve yeni nesil Google kuralları ile %100 mobil uyumlu bir WHMCS şablonuna sahip olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almak istediğiniz ürün/hizmet hakkında daha önce sorulan sıkça sorulan sorular.

Satın aldığım ürün/hizmeti geri iade edebilir miyim ?

Satın alınan açık kaynak kodlu ürünler ve tüm hizmetler geri iade edilemez. Açık kaynak kodlu ürünlerin tamamına erişim hakkı ödeme işleminin ardından sağlandığından dolayı satın almadan önce net bir karar vermelisiniz.

Satın aldığım ürün/hizmetin alan adını değiştirebilir miyim ?

Satın alınan hiçbir ürünün alan adı değişimi yapılmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce alan adınızı netleştirmeniz gerekmektedir. Alan adınızın değişimine imkan verilmemektedir.

Destek seçeneklerininiz nelerdir ?

WHMCS Şablonların tamamında destek seviyesi başlangıç seviyesidir. Başlangıç seviyesi destek talebi sadece müşteri paneli üzerinden sağlanan mesai saatleri içerisinde yer alan destek sistemidir. Başlangıç seviyesinde bir sorunun çözümü 72 saate kadar uzayabilmektedir ve sadece mesai saatleri içerisinde destek verilmektedir.

Dosyaları nasıl indirebilirim ?

Ürünü satın aldıktan sonra siparişinizin onayı ile birlikte Ürün/Hizmetler sekmesinden satın aldığınız ürün detaylarından ürününüzün sürümlerine göre indirilebilir içerik yer almaktadır.

Destek almak için ödeme yapmam gerekiyor mu ?

Firmamız WHMCS şablonlarında ücretsiz başlangıç seviyesi destek sunmaktadır. Ürün ile alakalı soru ve sorunlarınızı destek talebi üzerinden 72 saat içerisinde çözümlenmesini sağlamaktayız.

Siparişim ne zaman onaylanır ?

Satın alım esnasında Kredi Kartı ile ödeme seçeneğini seçmeniz durumunda siparişiniz ödeme işleminin hemen ardından otomatik olarak onaylanmaktadır. Banka transferi ile yapılan ödeme methodunda ise firmamızın banka hesaplarına ödeme yaparak mesai saatleri içerisinde kontrol edilerek siparişleriniz onaylanmaktadır.